Ručení nemovitostí

20. 3. 2023

Pokud potřebujete půjčit menší částku peněz, pak stačí ověření Vaší bonity. Jedná-li se o částku vyšší, pak pouze pravidelný příjem nebude stačit. Jak tedy rychle přijít snadno k penězům?

Potřebujete rychle půjčit větší obnos peněz a máte možnost ručit nemovitostí? Pak právě pro Vás je vhodný úvěr se zástavou nemovitostí. Ručit můžete nemovitostí ve Vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby s jejím souhlasem. Jednat se může o dům, byt, pozemek nebo třeba rekreační či komerční objekt. Pokud máte vhodnou nemovitost, bude vyřízení takového úvěru rychlé a bez dlouhého papírování. Je ale dobré mít na paměti, že při podpisu úvěrové smlouvy budete podepisovat i zástavní smlouvu. Na katastr nemovitostí se pak vloží zástava ve prospěch poskytovatele půjčky. Po řádném splacení se zástava na nemovitosti vymaže.

Pokud se rozhodnete pro úvěr se zástavou nemovitostí, rádi Vám poradíme vhodnou dobu splácení i ideální výši půjčky dle vašich potřeb a možností. Peníze budete mít rychle na svém účtu a použít je můžete k čemukoli, co potřebujete. Oproti klasické hotovostní půjčce budete mít nižší úroky a můžete si úvěr rozvrhnout na delší dobu.

Stát se může cokoli a tak myslete i na zadní vrátka. Zároveň s úvěrem si tak sjednejte nepovinné pojištění schopnosti splácet pro případ, že se Vám v životě přihodí něco nečekaného.